Last Viewed
Bewaard
Brussels Store South
Woudlaan 200
1000 Brussel
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr 09:00 - 19:00
Za 09:30 - 17:30
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 07:30 - 18:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 13:00 - 18:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr Gesloten
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 13:00 - 17:00
Di 13:00 - 17:00
Woe 13:00 - 17:00
Do 13:00 - 17:00
Vr 13:00 - 16:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

mini.

Contact & team :

verkoop.

Maandag - Vrijdag : 9u - 19u

Zaterdag : 9u30 - 17u30

Zondag en feestdagen : Gesloten

magazijn.

Maandag - donderdag : 8h30 - 12h00  / 13h00 - 17h00

Vrijdag : 8h30 - 12h00  / 13h00 - 16h15

Zondag en feestdagen : Gesloten

receptie.

Maandag - Vrijdag : 7u30 - 18u00

Zaterdag, zondag en feestdagen : Gesloten 

vincent

OPERATIONEEL DIRECTEUR

Vincent Vandenbroeck

02 337 37 37

Vincent.Vandenbroeck@giniongroup.be 

pauline nollevaux

MINI AMBASSADEUR

Pauline Nollevaux

02 337 37 37

Pauline.Nollevaux@giniongroup.be

julie

MARKETING COORDINATOR

Julie Vanstippen

02 337 37 37

julie.vanstippen@giniongroup.be

 

benoit

Brand Manager

Benoit Petit

02 337 37 37

benoit.petit@ginionwaterloo.net.mini.be

brayan

MINI AMBASSADEUR

Brayan Toro Valle

02 337 37 37

brayan.toro-valle@brusselsstoresouth.net.mini.be

gilles

MINI AMBASSADEUR

Gilles Melardy

02 337 37 37

gilles.melardy@brusselsstoresouth.net.mini.be

eric

RECEPTIE

Eric O'Brien
02 337 37 37
eric.obrien@brusselsstoresouth.net.mini.be 

gilles

MINI AMBASSADEUR

Gilles Melardy

02 337 37 37

gilles.melardy@brusselsstoresouth.net.mini.be

pauline nollevaux

MINI AMBASSADEUR

Pauline Nollevaux

02 337 37 37

Pauline.Nollevaux@giniongroup.be

brayan

MINI AMBASSADEUR

Brayan Toro Valle

02 337 37 37

brayan.toro-valle@brusselsstoresouth.net.mini.be

eric

RECEPTIE

Eric O'Brien
02 337 37 37
eric.obrien@brusselsstoresouth.net.mini.be 

julie

MARKETING COORDINATOR

Julie Vanstippen

02 337 37 37

julie.vanstippen@giniongroup.be

 

magasin