Last Viewed
Bewaard
Brussels Store South
Waterloosesteenweg 861-867
1180 Brussel
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr 09:00 - 19:00
Za 09:30 - 17:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 07:30 - 18:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 08:00 - 12:00
Di 08:00 - 12:00
Woe 08:00 - 12:00
Do 08:00 - 12:00
Vr 08:00 - 12:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 13:00 - 17:00
Di 13:00 - 17:00
Woe 13:00 - 17:00
Do 13:00 - 17:00
Vr 08:00 - 16:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

mini.

Contact & team :

verkoop.

Maandag - Vrijdag : 9:00u - 19:00u 

Zaterdag : 9:30u - 17:30u

Zondag en feestdagen : Gesloten

receptie.

Maandag - Vrijdag : 7:30 - 18:00u 

Zaterdag, zondag en feestdagen : Gesloten 

dam Image

directie

François Lallement

02 337 37 34

francois.lallement@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

mini ambassadeur

Gilles Melardy 
02 337 37 41
gilles.melardy@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

Magazijn

Axel Almeida-Cruz
02 337 37 45
Axel.Almeida-Cruz@giniongroup.be 

dam Image

Service Advisor

Corentin Georis
02 337 37 31
corentin.georis@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

Brand Manager

Benoit Petit

02 352 09 98

benoit.petit@ginionwaterloo.net.mini.be

dam Image

MINI Ambassadeur

Nicolas Jamotte

02 337 37 46

Nicolas.jamotte@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

customer care service

Mohamed Saadouni 
02 337 37 47 
info@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

MARKETING COORDINATOR

Julie Vanstippen

02 352 09 99

julie.vanstippen@giniongroup.be 

dam Image

sales manager

Corinne Borèque

02 337 37 34

corinne.boreque@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

SALES ADMINISTRATION

Patricia Bouchat

02 337 37 44

patricia.bouchat@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

receptie

Eric O'Brien
02 337 37 31
Eric.Obrien@brusselsstoresouth.net.MINI.be 

dam Image

Graphic designer & Community Manager

Julien Rotondi 
0473 78 55 24 
julien.rotondi@giniongroup.be

dam Image

Sales manager

Corinne Borèque
02 337 37 34
Corinne.boreque@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

sales administration

Patricia Bouchat
02 337 37 44 
patricia.bouchat@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

mini ambassadeur

Gilles Melardy 
02 337 37 41
gilles.melardy@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

MINI AMBASSADEUR

Nicolas Jamotte

02 337 37 46

Nicolas.jamotte@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

receptie

Eric O'Brien
02 337 37 31
Eric.Obrien@brusselsstoresouth.net.MINI.be 

dam Image

customer care service

Mohamed Saadouni 
02 337 37 47 
info@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

Service Advisor

Corentin Georis
02 337 37 31
corentin.georis@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

Service Advisor

Corentin Georis
02 337 37 31
corentin.georis@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

MARKETING COORDINATOR

Julie Vanstippen

02 352 09 99

julie.vanstippen@giniongroup.be 

dam Image

Graphic designer & Community Manager

Julien Rotondi 
0473 78 55 24 
julien.rotondi@giniongroup.be