Last Viewed
Bewaard
Brussels Store South
Waterloosesteenweg 861-867
1180 Brussel
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr 09:00 - 19:00
Za 09:30 - 17:30
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 07:30 - 18:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 13:00 - 18:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma - Vr 08:30 - 12:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 13:00 - 17:00
Di 13:00 - 17:00
Woe 13:00 - 17:00
Do 13:00 - 17:00
Vr 13:00 - 16:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

ESI Path--> /apps/settings/wcm/designs/minidigital-white.clientlibinclude.categories__business%3F%3Fdealerlocator%3F%3Fpublish.mode__css.async__.onload__.js

mini.

Contact & team :

verkoop.

Maandag - Vrijdag : 9:00u - 19:00u 

Zaterdag : 9:30u - 17:30u

Zondag en feestdagen : Gesloten

magazijn.

Maandag - donderdag : 8h30 - 12h00  / 13h00 - 17h00

Vrijdag : 8h30 - 12h00  / 13h00 - 16h15

Zondag en feestdagen : Gesloten

receptie.

Maandag - Vrijdag : 7h30 - 12h00 / 13h00 - 18h00

Zaterdag, zondag en feestdagen : Gesloten 

matthys hoffman

directeur opérationnel

Matthys Hoffman

02 352 09 92

Matthys Hoffman@ginionwaterloo.net.mini.be 

dam Image

mini ambassadeur

Gilles Melardy 
02 337 37 41
gilles.melardy@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

Magazijn

Axel Almeida-Cruz
02 337 37 45
Axel.Almeida-Cruz@giniongroup.be 

dam Image

Service Advisor

Corentin Georis
02 337 37 31
corentin.georis@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

Brand Manager

Benoit Petit

02 352 09 98

benoit.petit@ginionwaterloo.net.mini.be

dam Image

customer care service

Mohamed Saadouni 
02 337 37 47 
info@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

MARKETING COORDINATOR

Julie Vanstippen

02 686 60 29

julie.vanstippen@giniongroup.be 

dam Image

sales manager

Corinne Borèque

02 337 37 34

corinne.boreque@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

SALES ADMINISTRATION

Patricia Bouchat

02 337 37 44

patricia.bouchat@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

receptie

Eric O'Brien
02 337 37 31
Eric.Obrien@brusselsstoresouth.net.MINI.be 

dam Image

Sales manager

Corinne Borèque
02 337 37 34
Corinne.boreque@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

mini ambassadeur

Gilles Melardy 
02 337 37 41
gilles.melardy@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

sales administration

Patricia Bouchat
02 337 37 44 
patricia.bouchat@brusselsstoresouth.net.mini.be

dam Image

receptie

Eric O'Brien
02 337 37 31
Eric.Obrien@brusselsstoresouth.net.MINI.be 

dam Image

Service Advisor

Corentin Georis
02 337 37 31
corentin.georis@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

customer care service

Mohamed Saadouni 
02 337 37 47 
info@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

Service Advisor

Corentin Georis
02 337 37 31
corentin.georis@brusselsstoresouth.net.mini.be 

dam Image

MARKETING COORDINATOR

Julie Vanstippen

02 686 60 29

julie.vanstippen@giniongroup.be 

magasin